Vkusné a kvalitné oblečenie aj pre poskytovateľov sociálnej starostlivosti

Práca v sociálnych službách je viac ako len práca. Pre zamestnancov domovov sociálnych služieb (DSS), zariadení pre seniorov (ZS), domovov dôchodcov (DD) špecializovaných zariadení (ŠZ), opatrovateľských služieb (OS), agentúr domácej ošetrovateľskej starostlivosti (ADOS) či sprostredkovateľov osobnej asistencie je to často aj životné poslanie. Je zvláštne, že až pandémia koronavírusu upriamila pozornosť verejnosti na týchto zamestnancov. Ich nasadenie, obetavosť a dni venované starostlivosti o našich blízkych, často na úkor vlastných rodín, sme tak začali intenzívnejšie vnímať a oceňovať, hoci našu pozornosť a úctu si zaslúžili vždy.

Starostlivosť o tých najzraniteľnejších si vyžaduje veľkú dávku pochopenia, trpezlivosti, ale aj lásky. Takáto služba sa nekončí odpracovaním 8 hodín a často je veľmi náročná, či už fyzicky alebo psychicky. My v Perličke si vážime každého takéhoto pracovníka a sme nesmierne hrdým dodávateľom pracovných odevov opatrovateľov a opatrovateliek, ale i ďalších pracovníkov sociálnych služieb. 

Keď sa povie pracovné oblečenie, často si predstavíme niečo nepohodlné a neforemné. Perlička Vám však ponúka oblečenie, ktoré je nielen kvalitné a účelné, ale aj estetické a pohodlné. Veríme totiž, že ak sa dobre cíti zamestnanec, cítia sa dobre aj jeho zverenci.  

Opatrovateľom a opatrovateľkám ponúkame pestrý výber zdravotníckych setov či plášťov, ale aj pohodlnú obuv, ktorá Vám pomôže v pohodlí prejsť náročným dňom. V chladnejšom období mnohí ocenia našu ponuku viest či mikín. Náš tovar je dostupný v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach a preto veríme, že Vás ponuka zaujme. 

Aj pracovníci stravovacích či upratovacích služieb zohrávajú významnú úlohu pri starostlivosti o klientov domovov sociálnych služieb, zariadení pre seniorov či iných špecializovaných zariadeniach. Preto aj im ponúkame širokú škálu tričiek, nohavíc a iného oblečenia, v ktorom sa budú cítiť pohodlne a komfortne. Mnoho našich produktov ponúkame aj v prevedení s obsahom 100% bavlny.  Všetko naše oblečenie je nielen kvalitné, ale aj estetické a preto už nebudete musieť riešiť dilemu či sa rozhodnúť pre kvalitu, estetickosť alebo účelnosť – naše výrobky spĺňajú všetko. 

Naša ponuka nie je len o predaji hotových výrobkov. Oblečenie v Perličke je šité s láskou na Slovensku a v prípade potreby Vám ho radi prispôsobíme na mieru, či už veľkostne alebo farebne. Pretože tak, ako Vy ste tu pre našich blízkych, sme tu my pre Vás.