Kvalita je pre nás dôležitá. Cena materiálu je však kľúčová.

My v Perličke veríme, že skvelí ľudia si zaslúžia skvelé pracovné oblečenie, ktoré bude nielen pohodlné a účelné, ale aj moderné. Už roky vám prinášame kvalitné a trendové pracovné odevy za rozumné ceny. 

Veríme, že pomáhame na ceste za poslaním

Vieme, že pre mnohých z vás je práca nielen cesta k zárobku, ale životným poslaním a naplnením. A rovnako to cítime aj my v Perličke. Našu prácu robíme s nadšením a našim cieľom je dodávať vám kvalitné zdravotnícke, pracovné oblečenie, v ktorom sa budete cítiť celý deň komfortne a príjemne. 

Žiadne kompromisy v kvalite

Naši pracovníci, výrobné procesy, dodávatelia aj materiál – to všetko hrá významnú rolu pri plnení nášho cieľa. Nechceme v žiadnom z týchto krokov robiť rozhodnutia a kompromisy, ktoré by viedli k zníženiu kvality oblečenia, ktoré vám dodávame. Zvýšenie cien materiálov, ktoré pociťuje celý svet nás však pred nedávnom postavil pred dilemu. Zachovať cenu našich produktov alebo zachovať ich kvalitu? Rozhodli sme sa pre kvalitu. Chápeme, že niektorých z vás to prekvapilo a zvýšenie cien sa môže dotknúť vášho rozpočtu. My však chceme dodávať 100 % kvalitné produkty a preto sme sa rozhodli, že budeme naďalej nakupovať kvalitný materiál, v ktorom sa budete cítiť pohodlne aj počas celodennej namáhavej služby. Veď pohodlie, kvalitný materiál, ale aj moderný vzhľad je niečo, za čo sa oplatí trochu si priplatiť. 

Veríme, že naše rozhodnutie pochopíte a ostanete našimi vernými zákazníkmi, tak ako my sme vašimi vernými dodávateľmi.