AKO VZNIKLI LETNÉ NOVINKY 2021

  

Sme živá firma. Sme tím, ktorý je dokonale koordinovaný, pretože denne vyrábame desiatky druhov zdravotníckeho oblečenia, každý jeden kus ručne a precízne a zároveň tak, aby sme stihli všetky termíny. K tvorbe úžasného oblečenia pre úžasných ľudí od začiatku pristupujeme kreatívne. Priamo od zdravotníkov zbierame podnety k strihovým riešeniam nášho oblečenia a následne ho inovujeme. No občas dáme priestor aj kreatívnym krajčírkam priamo v našej firme a vytvoríme si sami medzi sebou malú súťaž. Presne ako v januári 2021…

Keďže letné novinky sa uvádzajú na trh v júni, už v januári musí byť jasné, čo to bude a ako to bude vyzerať. Okrem výberu správnych materiálov a farieb je najpodstatnejším rozhodnutím strih. Aký model to bude a pre koho bude určený. V januári teda majiteľ firmy Perlička vyhlásil internú kreatívnu súťaž pre všetky kreatívne šikovné hlavy vo firme, ktorých úlohou bolo vytvoriť nový model zdravotníckeho oblečenia. Išlo najmä o ženské zdravotnícke košele a ženské zdravotnícke šaty.

Zadanie bolo vytvorené aj na základe informácií od našich obchodných zástupcov, ktorí dennodenne navštevujú priamo v ambulanciách a nemocniciach zdravotnícky personál a zisťujú, aké oblečenie sa im páči, čo by na ňom chceli vylepšiť a ako by sa v ňom chceli cítiť. Práve na základe požiadaviek zdravotníkov vytvorili naše šikovné krajčírky mnoho návrhov a dva z troch víťazných vám s hrdosťou predstavujeme už teraz v rámci NOVEJ LETNEJ KOLEKCIE 2021.

 

Začneme šatami…

Nielen počas leta, ale v mnohých ambulanciách a nemocniciach aj celoročne. chcú zdravotníčky nosiť ľahké a vzdušnejšie oblečenie. Je to práve z dôvodu vyšších teplôt, v lete mnohokrát nedostatočne klimatizovaných priestorov a v zime prekurovaných.

Vzdušné, letné, farebné a pritom moderné - tieto atribúty spĺňajú obe novinky leta 2021.

 

ŠATY JANKA - Materiál je jemná, avšak pevná elastická bavlna, ktorá sa vyznačuje tvarovou a farebnou stálosťou a strih je to najmodernejšie, čo sme tu doteraz mali. Vrchný diel pôsobí voľnejšie a vzdušnejšie a je jemne nazberaný. Od spodnej časti je v páse opticky predelený gumičkou, takže celok pôsobí ako pohodlné domáce šaty alebo tričko so sukňou. Celkový ležérny vzhľad podčiarkujú aj bočné vrecká. V tomto modeli sa budete cítiť naozaj pohodlne a módne.

Šaty Janka je možné obzvláštniť výšivkou alebo logom oddelenia či ambulancie v takej farebnej kombinácii, v akej chcete.

 

ŠATY IVKA - Sú ženy, ktoré sú stelesnením elegancie. Aj medzi našimi zákazníčkami je mnoho takých. Vo svojej práci chcú pôsobiť ako elegantné dámy a tento model im to dokonale umožňuje. Ľahké púzdrové šaty s krátkymi rukávmi, véčkovým výstrihom a veľkými bočnými vreckami získal dokonalý ženský vzhľad vďaka špeciálnym predným švom a zášivkám a prestrihu pod prsiami. To vytvára z modelu IVKA dokonalú eleganciu, ktorú si môžete užívať počas celého svojho pracovného dňa.