PERLIČKA - ZDRAVOTNÍCKE OBLEČENIE

VÍZIA

Úžasné oblečenie, pre úžasných ľudí

MISIA

Transformujeme zdravotnícke skúsenosti tak, že vytvárame inovatívne, pohodlné a dokonale funkčné zdravotnícke odevy pre moderných zdravotníckych pracovníkov.

O NÁS 

V Perličke veríme, že práca v zdravotníctve je viac ako len práca.

Uvedomujeme si, že v tomto náročnom odbore pracujú úžasní ľudia: lekári, zdravotné sestry, laboratórni technici, farmaceuti, veterinári, študenti, asistenti lekárov, sestričky, chirurgovia, zubári, patológovia, pediatri, pôrodníci, rádiológovia, fyzioterapeuti, administratívni pracovníci, učitelia, hygienici, … a mnoho iných, ktorí musia byť neúprosne optimistickí, odhodlaní a odolní. A často majú pozitívny vplyv na svoju komunitu. Sú inšpiratívni. Zdravotníci sú pre nás všeobecne úžasní a výnimoční. S úctou sa dívame na túto komunitu. S rešpektom odievame celé zdravotníctvo.

Rozumieme že to, čo zdravotníci nosia, má byť viac ako uniforma. Preto sme odhodlaní vytvárať pre vás najlepšie lekárske a zdravotnícke odevy. Vo vnútri našej firmy hovoríme našim výrobkom Perlička. Každá Perlička, či je pre jednotlivca, alebo pre celý team, ktorá opustí brány našej dielne je vyrobená s presvedčením, že musí zhmotňovať pekný dizajn, dlhý výkon (deň a noc) a príjemné pohodlie.

Perlička verí, že to, čo nosíte, ovplyvňuje, ako sa cítite a v konečnom dôsledku, ako sa správate. Teda ako liečite. V Perličke preto navrhujeme opatrne a citlivo, aby ste vyzerali dobre, cítili sa dobre a vykonávali to najlepšie, bez ohľadu na to, čo vám váš deň prinesie. Veríme, že vám naša “móda pre zdravotníkov” rozžiari deň tak, ako krása ozajstných periel dokáže rozžiariť dušu.

Žijeme, navrhujeme a pracujeme v srdci tradície mesta módy - v Trenčíne.

Naše štýlové modely vždy rýchle miznú zo skladu, ale nikdy nevychádzajú z módy.

Oblečenie vášho teamu je viac než len uniforma. Je to vizuálna stránka vašej značky, ktorá zvyšuje morálku ale aj výkonnosť teamu.