II. Ročník Valentínskej výzvy

Spúšťame druhý ročník valentínskej výzvy! Opäť oblečieme zdarma celé jedno oddelenie.

 

Začiatkom roka 2021 sme boli všetci vo víre ďalšej pandemickej vlny. V mesiacoch, kedy nám lockdown a tvrdé opatrenia vzali bežný život, na ktorý sme boli zvyknutí sme s čoraz väčším obdivom pozorovali obetavú prácu zdravotníkov. Odhodlanie, s akým sa denno denne vrhali do boja s pandémiou, ale aj nekonečná trpezlivosť, s ktorou sa snažili udržať normálny chod ostatných oddelení boli pre nás natoľko inšpirujúce, že sme sa rozhodli pre špeciálnu valentínsku výzvu. Oblečieme jedno celé nemocničné oddelenie ZADARMO!  O tom, ktoré to bude nech rozhodnú ľudia a naši fanúšikovia na sociálnych sieťach.

 

O víťazovi rozhodli ľudia

Nesmierne nás potešil záujem zdravotníckych tímov, ktoré sa začali prihlasovať. Podmienkou bolo poslať nám ľubovoľnú fotku personálu oddelenia alebo jeho časti a samozrejme sme boli zvedaví odkiaľ ste, z akého mesta, akej nemocnice a koľko ľudí je vás dohromady v tíme. Za dva týždne nám prišlo mnoho fotiek, z ktorých sme vybrali 8 finalistov. O víťazovi rozhodlo neuveriteľných 18 000 hlasov! Vyhral personál oddelenia klinickej hematológie, transplantačného centra v nemocnici sv. Cyrila a Metoda v Bratislave. 

 

 

V roku 2022 sme sa rozhodli nadviazať na úspešný prvý ročník a opäť dať možnosť rôznym oddeleniam z nemocníc na celom Slovensku zapojiť sa a získať od nás úplne nové, moderné zdravotnícke uniformy ušité na mieru, vo farbe podľa vlastného výberu.

 

POZOR! Zapojiť sa môžete len do 31.1.2022!

 

  1. Pošlite nám fotku vášho tímu, alebo jeho časti. Kreatívu nechávame na vás.
  2. Pošlite nám ju e-mailom na adresu: perlicka@perlicka.sk, alebo priamo do správy na FB stránke Perlička a nezabudnite uviesť mesto, nemocnicu, presný názov oddelenia a počet jeho zamestnancov. Samozrejme nechajte aj kontakt na jednu zodpovednú osobu, s ktorou budeme v prípade výhry komunikovať.
  3. Zapojiť sa môžete len do 31.1.2022. Následne vyberieme finalistov, ktorých fotky zverejníme na našej FB stránke Perlička. Od 1.2. 2022 bude bežať hlasovanie vo forme lajkov a to až do 14.2.2022. Ktorá fotka získa do tohto dátumu najviac lajkov, to bude náš ďalší víťaz. Pomôžte vyhrať svojmu oddeleniu!

 

 

Máte vo svojom okolí zdravotníka? Dajte mu vedieť o našej výzve!

My v Perličke už dávno vieme, že byť zdravotníkom je omnoho viac, ako “iba” práca. Už mnoho rokov sme partnermi týchto inšpiratívnych ľudí, ich ambulancií, oddelení, ale aj laboratórií. Zdravotníci sú pre nás všeobecne úžasní a výnimoční. Preto je tu pre nich naša druhá valentínska výzva. Aspoň touto malou troškou chceme ako malá slovenská firma podporiť našich/vašich hrdinov. Už teraz všetkým držíme palce!