Nový školský rok sa začína! Nie len pre žiakov!

Leto sa skončilo a školy opäť otvárajú svoje brány. Pre nás v Perličke to znamená jediné - začína opäť obdobie obliekania zamestnancov v školách, škôlkach a školských jedálňach. Perlička totiž nie je len výrobcom zdravotníckeho oblečenia. Šijeme na mieru aj pracovné oblečenie pre mnoho iných profesií. A dôležitou početnou skupinou sú pre nás zamestnanci škôl a predškolských zariadení. Naše pohodlné modely si obľúbili učitelia a učiteľky, vychovávateľky, aj zamestnanci školských jedální.

Nie je rovnošata ako rovnošata

V mnohých súkromných a už aj štátnych jasličkách a škôlkach nosia vychovávateľky a učiteľky rovnošaty. Naškrobené plášte by ste tu však hľadali márne. Dnes sa už na pracovné oblečenie učiteliek dívame ako na pohodlný domáci odev, avšak vo farbách podľa výberu samotnej škôlky. Pretože aj tu je dress code často súčasťou značky a komunikácie. Príjemné pohodlné strihy vo veselých farbách pristanú všetkým moderným pedagógom. My sa staráme o to, aby sa cítili po celý deň dobre pri všetkých vzdelávacích a pohybových aktivitách s deťmi.

Aké sú najobľúbenejšie modely učiteliek?

Šaty OĽGA boli vždy na vrchole rebríčka. V tomto roku sme však priniesli nádherný moderný strih, ktorý budete milovať nielen v práci, ale aj mimo nej - šaty JANKA. Voľný pohodlný tričkový vrch s okrúhlym výstrihom, spojený gumičkou s obtiahnutou sukňou tesne nad kolená, doplnený praktickými vreckami sa v tej správnej farbe stane vašim najobľúbenejším každodenným spoločníkom v práci. Medzi učiteľkami a vychovávateľkami je populárna športová móda a tu sme tiež doma. V segmente nohavíc sú pre aktívnych pedagógov voľbou č.1 úpletové modely nohavíc TINA a SISI, ale tiež legíny BAŠKA.  Tie je totiž možné doplniť o rôzne elastické tričká všetkých farieb s véčkovými alebo okrúhlymi výstrihmi, alebo staviť na klasiku - úpletovú blúzku DIANA alebo košeľu LORA. Ide len o to, či preferujete obtiahnutejší alebo voľnejší strih. To všetko vieme doplniť veľmi modernými vysokoelastickými mikinami rôznych strihov na chladnejšie dni. Určite si v našej ponuke pozrite modely ERIKA a PAŤA. Čo je na výbere od Perličky najlepšie? Výber! Pretože si sami zvolíte, či chcete byť od hlavy po päty v jednej farbe, alebo si to ľubovoľne nakombinujete.

Farby do školských jedální

Kuchyne sú rovnako náročné prostredie ako nemocnice a kladú na pracovné oblečenie vysoké nároky. Škvrny, vysoká teplota, hygienické normy a vlhkosť pracovného prostredia, to všetko naznačuje, že iná voľba ako hrubé keprové neforemné biele nohavice a voľné zdravotnícke košele z rovnakého materiálu na trhu nebudú. Omyl! Naše oblečenie je vyrobené z najkvalitnejších materiálov a znesie veľmi veľa. Práve zdravotníci nás inšpirovali k tvorbe oblečenia z elastického matného saténu, ktorý je možné prať aj na skutočne vysokých teplotách a stále zostáva ľahučké a pohodlné. Pozrite si blúzku LORA z tohto materiálu, skombinujte ktorékoľvek tričko z našej ponuky s úpletovými nohavicami a ak predsa len chcete zostať pri bavlne a mať svoj kúsok elastického pohodlia, stavte na nohavice ADRI alebo PERLA SLIM.