NOVÝ ROK, NOVÉ KOLEKCIE, POHODLNÉ A KRÁSNE INOVÁCIE.

 

My v Perličke vieme, že skvelí ľudia si zaslúžia kvalitnú starostlivosť a preto vám už roky prinášame komfortné, trendové a spoľahlivé zdravotnícke pracovné oblečenie. Záleží nám na tom, aby ste sa v našich modeloch cítili príjemne a pohodlne počas celého pracovného dňa i noci a preto ich neustále vylepšujeme a zdokonaľujeme.

 

Ešte krajšie, ešte štýlovejšie

Teší nás vaša priazeň a v roku 2022 vám chceme ponúknuť o niečo viac. Viac krásy, štýlu aj tvorivého dizajnu. Do nového roku vstupujeme s ambíciou predstaviť vám väčšie a komplexnejšie kolekcie moderných zdravotníckych odevov. Posilnili sme náš úsek kreativity a pracovný tím modelového ateliéru Perlička má dnes svojho nového kreatívneho riaditeľa, vďaka ktorému pracovné odevy tejto značky obstoja aj v náročnej konkurencii. 

 

Prinášame jedinečný materiál

Máme pre vás pripravené nové strihy modelov v jedinečných, špeciálne pre Perličku namiešaných farbách, ktoré postupne uvedieme na trh v najbližších mesiacoch. Naším najväčším tohtoročným prekvapením však bude exkluzívny a jedinečný materiál na výrobu zdravotníckych odevov, ktorý vám predstavíme onedlho. Už dnes vám však môžeme prezradiť že sa máte na čo tešiť. Sledujte nás na sociálnych sieťach a dozviete sa viac :)

 

Rozširujeme sa a modernizujeme

Vďaka záujmu vás, našich klientov a veľkému množstvu objednávok sme sa presťahovali  do nových väčších  priestorov, ktoré nám umožnili prijať ďalší kvalifikovaný personál a zväčšiť kapacitu výroby, takže sme zrýchlili dodacie lehoty z 1 mesiaca na 14 dní. Zväčšili sme taktiež objem našich skladov, čo nám umožňuje mať väčšie zásoby tovaru a materiálov z ktorých zhotovujeme vaše zákazky. Vďaka tomu vieme opäť o niečo viac skrátiť dodávky. A v neposlednom rade sme zmodernizovali náš technický park, takže všetky modely značky Perlička sú dnes šité na technických zariadeniach tej najvyššej kvality.

 

Pohodlné oblečenie aj pre susedné krajiny

Po pätnástich rokoch na slovenskom trhu rozširuje od februára 2022 značka Perlička svoju pôsobnosť aj na Českú republiku. Taktiež v prvom štvrťroku 2022 spustíme aj maďarskú verziu nášho nového e-shopu.

 

Perlička rastie a čo z toho máte vy?

Ako vidíte, naše plány a chuť prinášať vám stále nové trendy, nové materiály a inšpiratívne uvažovanie o pracovnom oblečení, nás stále ešte aj po toľkých rokoch teší. Už od začiatku tohto roka veľmi intenzívne pracujeme na tom, aby sme splnili vaše očakávania. Chceme, aby Perlička bola pre vás ešte lepším pomocníkom pri zvládaní vašej spoločensky náročnej práce. Trpezlivou, poctivou prácou a uvažovaním o detailoch vašich potrieb budujeme spolu s vami silnú slovenskú značku, ktorá je symbolom dostupnej kvality, funkčnej praktickosti a estetickej pohodlnosti. Jednoducho prinášame úžasné oblečenie pre úžasných ľudí.