DVE ÚŽASNÉ ZNAČKY SA SPOJILI PRE ÚŽASNÝCH ĽUDÍ

A vytvorili úžasné pohodlné tenisky s mimoriadne originálnym dizajnom. Určite nie je potrebné špeciálne predstavovať značku TIKOKI, slovenského výrobcu ručne šitých kvalitných tenisiek. A práve s touto značkou sme spojili svoje sily, aby sme pre Vás, úžasných zdravotníkov, ktorých už roky obliekame, vytvorili aj štýlové tenisky.

Naše skúsenosti hovoria, že zdravotníci sa chcú obliekať moderne. Medicínske uniformy čoraz viac pripomínajú casual wear a tomuto trendu sa prispôsobuje aj obuv. Už dávno to nie je len o ortopedických šľapkách pripomínajúcich neforemné kroksy. Moderní zdravotníci nosia aj tenisky. Musia však byť pohodlné, aby sa v nich dalo chodiť, stáť, kráčať, behať... celý deň. Musia byť pevné, aby ich podrážky vydržali veľa kilometrov bez ošúchania. Musia byť priedušné, aby sa v nich chodidlá nepotili, zároveň však pevné. Musia byť anatomicky tvarované, mäkké a príjemné, aby to boli skutočne topánky na celý deň a na každý deň. Samozrejmosťou sú ekologické materiály, žiadne chemikálie, či toxicky zapáchajúce lepidlá. Musia byť ľahké, aby sa v nich aj nohy cítili ľahko. A áno, musia byť aj pekné. Zaujímavé. Na prvý pohľad zdravotnícke, no pritom nie sterilné. Pretože v zdravotníctve je toho sterilného až-až.

A tak sa začala naša spoločná cesta s TIKOKI ku kreovaniu obuvi, ktorá by toto všetko spĺňala. Zvažovali sme medzi kožou a bavlnou, jej priedušnosť však napokon rozhodla. Vytvorili sme vlastný dizajn, ktorým sme dali potlačiť vrchný materiál. Vlastne rovno dva. Jeden univerzálny MEDIC a druhý špeciálne pre zubárov – DENTIST. Strih aj dizajn je unisex, vhodný pre ženy aj pre mužov. A vyrábame ich vo všetkých veľkostiach.

Naše tenisky sú ručne šité a rozdiel pocítite už na prvé obutie. Na päte a jazyku zmäkčuje vnútrajšok mäkký molitan a príjemná bavlnená stielka s anatomickou vložkou pre maximálne pohodlie. Vrchný materiál je priedušný, pevný a dobre čistiteľný. Niklové krúžky nezhrdzavejú ani nepustia žiadnu farbu. Podrážka je k teniske ručne prišitá a pre zosilnenie prilepená ekologickým bezzápachovým lepidlom. Práve podrážka je to, čo rozhoduje o váhe celkovej topánky. Tieto tenisky ju majú odolnú voči efektu „zošúchanej päty“ a sú skutočne ľahučké. 

Sú to ručne šité štýlovky určené na celodenné nosenie. Urobte nimi radosť Vášmu milovanému zdravotníkovi alebo zdravotníčke a my sa už teraz tešíme na vaše fotky s originálnymi teniskami PERLIČKA  & TIKOKI.